Kreatywna zmiana w konstrukcji grzejnika

Kreatywna zmiana w konstrukcji grzejnika

Grupa TRENDY, której wyróżnikami są ciekawe rozwiązania w zakresie formy, została poszerzona o nowy model grzejnika. Firma Instal-Projekt już niejednokrotnie udowodniła, że kreatywna zmiana w konstrukcji może zupełnie odmienić wygląd grzejnika, nadając mu nowoczesną i inspirującą formę.

 

Każdy z modeli w grupie TRENDY posiada swój konstrukcyjny wyróżnik, który sprawia, że grzejniki nabierają niepowtarzalnego charakteru, zachowując przy tym podstawową formę i funkcję grzejników drabinkowych. Grupa TRENDY to odpowiedź na zapotrzebowania tych, którzy dbają o kompozycję i chcą, żeby wszystkie elementy wyposażenia – w tym także i grzejniki – były dopasowane do stylu panującego we wnętrzu.

 

Czytaj również: 80-lecie grzejnika

 

 

Grzejnik CODE łączy w swojej konstrukcji dwie płaszczyzny, pion i poziom. Profile w tym modelu ułożone są naprzemiennie – prostopadle i równolegle do siebie, podkreślając jego przestrzenną formę. Dzięki temu zabiegowi konstrukcyjnemu, trójwymiarową budowę modelu CODE cechuje wrażenie dynamiki i głębi.

 

Czytaj również: Innowacyjny grzejnik elektryczny płytowy


 

CODE to zakodowana przestrzeń grzewcza dla miłośników symetrycznego porządku. Przemyślaną i regularną konstrukcję grzejnika gwarantuje rytm, który jest naczelną zasadą i wyróżnikiem wszystkich grzejników firmy Instal-Projekt.

 

 

 

Źródło: Toolbox / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17318 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >