Najlepszy styropian w Polsce wybrany

Najlepszy styropian w Polsce wybrany

Jeden z największych producentów styropianu w Polsce i jeden z największych w Europie, po raz kolejny została doceniona przez klientów, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „Producenci styropianu” w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości 2013. Czytaj dalej

 

Nagrodzone styropiany najlepiej sprawdzają się w markowym, kompletnym „Systemie ociepleń Termo Organika” w którego skład wchodzą jeszcze tynki, kleje, farby i inne potrzebne materiały do wykonania trwałego ocieplenia przynoszącego oszczędności. Prestiżowa nagroda to kolejny sygnał z rynku potwierdzający niekwestionowaną pozycję Termo Organiki, jako lidera rynku dostarczającego, od ponad dekady, najwyższej jakości produkty do ociepleń budynków.

 


Innowacyjność i jakość  

Termo Organika od początku działalności stawia na jakość i innowacyjność produktów, firma posiada własne laboratoria badawczo - kontrolne i autorskie systemy kontroli produkcji.  Konsekwentnie ulepsza produkty w oparciu o nowe technologie oraz własne, oryginalne rozwiązania, niedostępne dla innych.

 

Czytaj również: Komponenty systemu ociepleń

 

Wszystkie styropiany posiadają prestiżowe rekomendacje Instytutu Techniki Budowlanej, a od ponad roku zdobywają uznanie na bardzo wymagającym rynku niemieckim. Dodatkowym wyznacznikiem klasy produktów jest fakt, że są to materiały ociepleniowe najchętniej wybierane przez osoby budujące domy dla siebie.

 

 

Sekret styropianów                                                                       

Termo Organika jako jedyna w kraju produkuje oryginalnego Dalmatyńczyka - styropian w kropki - materiał izolacyjny o wysokiej, gwarantowanej jakości spełniający, z zapasem, wszystkie deklarowane parametry zawarte w europejskiej normie. Charakterystyczne ciemne kropki są perełkami powstałymi z surowców zawierających np. grafit. Surowce takie są używane do produkcji srebrnoszarych płyt styropianowych „Termonium” i „Termonium Plus” o najwyższych właściwościach izolacyjnych. To właśnie te płyty zostały wykorzystane do ocieplenia pierwszego w Polsce domu pasywnego w Smolcu pod Wrocławiem, pierwszej pasywnej hali sportowej w Słomnikach koło Krakowa, czy też unikatowego, być może jedynego na świecie, pasywnego kościoła w Nowym Targu. Dynamika sprzedaży szarych płyt rośnie z roku na rok.

 

Czytaj również: Innowacyjny sposób na ocieplenie domu

 

Dotychczas stosowane były głównie w budownictwie energooszczędnym, obecnie coraz częściej zdobywają uznanie w tradycyjnym budownictwie jednorodzinnym. Firma produkuje również pomarańczowo - białe styropiany w kropki „Gold”. Te nowoczesne płyty o lambdzie 0,038 są niezwykle odporne na warunki atmosferyczne. Naukowcy firmy ograniczyli wpływ promieni UV na styropian przez zastosowanie opatentowanych dodatków.

 

 

Ocieplenie dające ciepło i oszczędności

Lider rynku styropianów, od dwóch lat, posiada własny zakład chemii budowlanej, dzięki któremu jest w stanie zaproponować konsumentom - według wielu ekspertów - najlepsze kompletne ocieplenie na rynku „System ociepleń Termo Organika”. To zestaw wszystkich materiałów (płyty styropianowe, kleje, farby, tynki i siatki), który pozwala na stworzenie odpowiedniej ochrony cieplnej ścian budynku.

 

Czytaj również: Uniwersalny system termoizolacyjny

 

Jego zastosowanie daje gwarancję oszczędności  na ogrzewaniu i szybki zwrot pieniędzy zainwestowanych w ocieplenie. Wszystkie elementy naszego systemu - poza tym, że są wysokiej jakości - to dodatkowo wzajemnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i w efekcie pozwalają na uzyskanie wysokich standardów budowlanych. System tej klasy może znacząco zmniejszyć zużycie energii w stosunku do domu nieocieplonego lub ocieplonego tylko cienką warstwą izolatora, a co za tym idzie zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Kompletny system w 2013 r. cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów indywidualnych.

Źródło: Influent / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17298 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 142

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >