Jaki grzejnik łazienkowy wybrać? Grzejniki w atrakcyjnych kształtach i kolorach.

Jaki grzejnik łazienkowy wybrać? Grzejniki w atrakcyjnych kształtach i kolorach.

Pod określeniem „łazienkowy” kryje się zwykle grzejnik w kształcie tzw. drabinki, najczęściej w białym kolorze. Klienci firmy Jaga wiedzą jednak, że grzejnik łazienkowy może wyglądać znacznie bardziej atrakcyjnie, zachowując funkcję niezbędnej w tym miejscu suszarki. Czytaj dalej

Kształt – to jedno ze słów-kluczy jeśli chodzi o grzejnik łazienkowy. Standardową formą proponowaną w tym zastosowaniu przez producentów jest tzw. drabinka. Grzejnik z dużą ilością okrągłych profili poziomych zyskał uznanie użytkowników dzięki swojej funkcjonalności, na drugi plan znosząc estetykę. Jednak – jak pokazuje oferta firmy Jaga – kwestię wygodnego suszenia mokrych ręczników można rozwiązać także w inny sposób, na przykład montując na grzejniku o innym kształcie niż drabinka specjalne wieszaki, półeczki, czy relingi.

Przykładem dekoracyjnego grzejnika Jagi, który z powodzeniem można zastosować w pomieszczeniu łazienki, jest Geo. Grzejnik z płytą czołową w formie kamiennej tafli można wyposażyć w elegancki reling ze stali nierdzewnej, który posłuży jako wieszak na mokre ręczniki.

 

Innym ciekawym grzejnikiem do zastosowań łazienkowych jest Iguana. Seria zawiera 9 modeli grzejników o różnym promieniu wygięcia trójkątnych profili. Pod względem funkcjonalności, w łazience najlepiej sprawdzą się dwa modele – Iguana Corner oraz Iguana Visio. Corner to grzejnik, który można zawiesić w narożniku łazienki, np. nad wanną, oszczędzając w ten sposób miejsce, z kolei Iguana Visio to grzejnik z lustrem. Do obu producent przygotował akcesoria takie jak relingi.

 

 

Zwolennicy klasycznych form powinni zwrócić uwagę na grzejnik o nazwie Taboe Sani. Projektanci lekko zmodyfikowali formę drabinki umieszczając kolektory poziome pośrodku grzejnika zamiast na jego obwodzie, ale miłośnikom stylu urządzenie może się podobać poprzez stylistyczną lekkość.

 

Kto powiedział, że grzejnik łazienkowy musi być biały? W ofercie firmy Jaga większość grzejników dostępna jest w palecie ponad 70 kolorów i kilku rodzajach wykończenia, m.in. błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym, co może być bardzo inspirujące dla klientów.  Część grzejników proponowana jest także w wykonaniu ze szczotkowanej stali nierdzewnej, które to wykończenie znakomicie pasuje do koloru większości armatury łazienkowej i akcesoriów. Dzięki temu miłośnicy awangardy mogą cieszyć się energią np. czerwonej Iguany Corner, zaś wielbiciele marynistycznych klimatów odnajdą je w błękicie grzejnika Sani Panel. 

 

Jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach, stąd też Jaga przykłada ogromną wagę do wykończenia swoich produktów. Wszystkie jej grzejniki lutowane są lutem srebrnym twardym, a nie spawane. To istotne z konstrukcyjnego punktu widzenia, ponieważ lut jest całkowicie odporny na rdzę oraz wytrzymuje wyższe ciśnienia niż spaw. Ponadto  grzejniki typu drabinkowego, takie jak Taboe Sani, lutowane są wewnątrzkolektorowo, dzięki czemu na zewnątrz nie widać praktycznie żadnych połączeń. Projektanci belgijskiego producenta dbają też o takie szczegóły jak ukrycie zaworów i podłączeń, czy – tak jak w grzejniku Tetra – o idealne spasowanie urządzenia ze ścianą.

 

 

Dystrybutorem grzejników marki Jaga jest firma ANB. Więcej informacji: www.jaga.com.pl

Źródło: Synergia PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18327 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 81

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >