Okna o piankowym wyizolowaniu

Okna o piankowym wyizolowaniu

Energooszczędne okna THERMO firmy OknoPlus wyróżnia specjalnie wyizolowane pianką poliuretanową stalowe zbrojenie, które znacząco obniża współczynnik przenikania ciepła.

 

Dzięki temu okna THERMO są aż o 45% cieplejsze niż standardowa stolarka, przy zachowaniu tylko dziesięcioprocentowych dopłat. Potwierdzeniem ich najwyższej jakości i najatrakcyjniejszej ceny są dwa wyróżnienia w programie „VIP-najlepsze okna i drzwi”. Program „VIP-najlepsze okna i drzwi” ma za zadanie dostarczyć konsumentom informacji o nowościach pojawiających się na rynku stolarki otworowej, a także promować najbardziej obiecujące marki.

 

W tym roku podwójnym laureatem konkursu zostało okno THERMO z pakietem trzyszybowym. Otrzymało ono wyróżnienie w kategorii „Okna PCV Energia Premium”. Co ważniejsze, przyznano mu także tytuł „Okna optymalnego”, czyli posiadającego najlepsze parametry techniczne przy zachowaniu najkorzystniejszej ceny.

 

Czytaj również: Czym kierować się przy zakupie nowych okien?

VIP- owskie okno w zasięgu ręki…

Okna z OknoPlus z wypełnieniem THERMO to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na maksymalnym komforcie cieplnym. Dzięki unikatowym wypełnieniom, zarówno wewnątrz profilu, jak i wokół szyby eliminowane są niepożądane mostki termiczne, przez które zazwyczaj ucieka najwięcej ciepła. Dotychczasowe rozwiązania dostępne na rynku zapewniały współczynnik izolacyjności dla okna referencyjnego na poziomie Uw=1,3-1,6W/m2K.

 

Dla nagrodzonego okna THERMO firmy OknoPlus współczynnik ten wynosi Uw=0,7W/m2K. W praktyce oznacza to, iż izolacyjność termiczna wzrasta aż o 45%. Dodatkowo, należy zaznaczyć, że zmianie uległ również efekt skraplania się pary wodnej, jak również izolacyjność akustyczna.

 


Okno z wypełnieniem THERMO
Fot. OknoPlus

…i kieszeni

Wybierając okna do domu kierujemy się nie tylko parametrami technicznymi, ale również ceną. Jeżeli dysponujemy ograniczonym budżetem, to właśnie koszt decyduje o podjęciu ostatecznej decyzji o kupnie stolarki otworowej.  OknoPlus wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów przy tworzeniu okien THERMO i zadbał nie tylko o jego właściwości techniczne, ale także o atrakcyjną cenę. Nie bez powodu produkt ten zostal uhonorowany główną nagrodą VIP w kategorii „Okno optymalne”.

 

Czytaj również: Okna spełniające wszystkie wymagania

 

Oferowane okna THERMO firmy OknoPlus są tańsze aż o 15-20% w porównaniu do innych rozwiązań przeznaczonych dla domów pasywnych, a dopłata do okien o standardowych parametrach wynosi tylko ok. 10%. Warto tutaj wspomnieć, że nawet ta minimalna dopłata zwróci się w krótkim czasie, dzięki zmniejszonym wydatkom na ogrzewanie. Zakup nowej stolarki otworowej to inwestycja na długie lata, dlatego przy jej wyborze zwróćmy uwagę na rozwiązania nagrodzone za wyjątkowe parametry techniczne, a także za atrakcyjną cenę. Dlatego wybierając „optymalne” okna THERMO firmy OknoPlus będziemy pewni, że to rozwiązanie zapewnia komfort cieplny na VIPowskim poziomie.

Źródło: Gut PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18070 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 723

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >