Oprogramowanie do zarządzania monitoringiem

Oprogramowanie do zarządzania monitoringiem

MindTree SecureMind Surveillance Manager jest dostępne dla dystrybutorów i resellerów Iomega.

 

Partnerzy Iomega mogą kupować oprogramowanie MindTree SecureMind bezpośrednio od Iomega wraz z szeroką gamą macierzy sieciowych rodziny StorCenter, umożliwiając im tworzenie samowystarczalnych rozwiązań do monitoringu wideo.  Rozwiązania składające się z pamięci masowych Iomega i oprogramowania MindTree mogą obsługiwać do 48 kamer wideo w małych i średnich przedsiębiorstwach (SMB) lub rozproszonych środowiskach korporacyjnych.

 

Oprogramowanie MindTree SecureMind w pełnej wersji dla jednej kamery jest dokładane do produktów Iomega StorCenter i nie wymaga dodatkowych opłat. Pozwala to użytkownikom uruchomić platformę monitoringu z jedną kamerą i zapoznać się z pełną funkcjonalnością zestawu pamięci masowej i oprogramowania MindTree. Użytkownicy mogą dokupować dodatkowe licencje kamer rozbudowując system do maksymalnej liczby obsługiwanej przez każdą macierz sieciową Iomega StorCenter.

 

Czytaj również: Systemy komunikacyjne do architektury budynków

 

Użytkownikom, którzy zainteresowani są zakupem gotowych rozwiązań do monitoringu wideo Iomega oferuje platformy składające się z wolnostojącego serwera rodziny Iomega® StorCenter™ px4-300d Server Class Series z dyskiem o pojemności 1 TB z oprogramowaniem MindTree SecureMind Surveillance Manager z licencjami na osiem kamer i programu Integrated Video Management System (IVMS). Platforma może być rozbudowywana o dodatkowe dyski twarde i kamery.

 

„Dołożenie oprogramowania MindTree SecureMind do naszego portfolio macierzy potwierdza zaangażowanie firmy Iomega w rozwój platform do monitoringu wideo.” – powiedział Mike Nikzad, chief operating officer w Iomega Corporation. „Systemy rozwiązań do monitoringu wideo wymagają łatwych w użyciu, ekonomicznych platform, które zastąpią wiekowe systemy wykorzystujące analogowe rejestratory wideo. Łatwość zarządzania, bezpieczeństwo i łatwość obsługi to cechy charakterystyczne sieciowych pamięci masowych w zastosowaniach monitoringu wideo. Połączenie macierzy Iomega z oprogramowaniem MindTree SecureMind jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich firm, rozproszonych oddziałów, itp. Najnowszy zestaw do monitoringu StorCenter px4-300d dostępny na rynkach światowych jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem dla rynku SMB.”


Czytaj również: System oddymiania szybów windowych


„Firma MindTree cieszy się, że może zaoferować oprogramowanie SecureMind Surveillance Manager klientom Iomega na całym świecie.” - powiedział S.Janakiraman, group president, product engineering services w MindTree Limited. „Monitoring wideo jest szczególnym obszarem zainteresowania dla MindTree, a partnerstwo z Iomega pozwala udostępnić naszą technologię szerokiej rzeszy użytkowników na całym świecie. Współpraca z Iomega pozwala MindTree zaoferować rozwiązania klasy korporacyjnej firmom z sektora SMB, a także poszerzać funkcjonalność naszych rozwiązań dopasowując je do rosnących potrzeb użytkowników”.


 

Iomega StorCenter Network Storage i MindTree SecureMind Software

Połączenie macierzy sieciowych Iomega StorCenter z oprogramowaniem do zarządzania monitoringiem wideo MindTree SecureMind Surveillance Manager pozwala stworzyć funkcjonalną platformę umożliwiającą użytkownikom zarządzanie monitoringiem, jak również zapisem obrazu z kamer. Program SecureMind Surveillance Manager został zintegrowany z macierzami rodziny Iomega StorCenter w celu ułatwienia instalacji i konfiguracji. Zestaw Iomega StorCenter z oprogramowaniem SecureMind może obsługiwać do 48 kamer IP zapewniając do 36 TB (w zależności od modelu StroCenter) przestrzeni dyskowej na zapis wideo - monitoringu. Platforma monitoringu charakteryzuje się między innymi:

 

•    Prostą instalacją i konfiguracją

 

•    Możliwością podglądu wideo z wykorzystaniem przeglądarki internetowej

 

•    Obsługą setek kamer IP pracujących w standardzie H.264, MPEG4 i MJPEG, jak również podłączanych przez USB

 

•    Zgodnością z ONVIF 2.0 Ready

 

•    Rejestracją obrazu na podstawie aktywności z możliwością powiadamiania o wybranych aktywnościach

 

•    Trybem widoku czasowego, w celu łatwego przeglądania zapisów wideo

 

•    Wykrywaniem utraty i manipulacji sygnałem wideo

 

•    Powiadamianiem o alertach za pośrednictwem poczty elektronicznej

 

•    Zdalną konfiguracja i sterowaniem kamerami.

 

Produkty rodziny Iomega StorCenter Network Storage

Urządzenia Iomega StorCenter ułatwiają archiwizację, ochronę i współdzielenie zarejestrowanych plików wideo i audio monitoringu z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. Dzięki urządzeniom Iomega StorCenter możliwe jest stworzenie innowacyjnych platform monitoringu w cenie znacznie niższej od tradycyjnych rozwiązań, bazujących na rejestratorach DVR/NVR. Pamięci masowe Iomega StorCenter stanowią brakujący element obecnych systemów monitoringu oferując możliwość przechowywania plików z jednoczesną ochroną treści.

 

W skład rodziny macierzy sieciowych Iomega StorCenter wchodzą proste, wolnostojące urządzenia dwudyskowe Iomega® StorCenter™ ix2, które są sprzedawane w wersji bezdyskowej lub wyposażonej w dyski o łącznej pojemności 6 TB, a także najbardziej zaawansowane Iomega® StorCenter™ PX Server Class Series w wersji wolnostojącej lub do montażu w szafach rackowych.

 

Czytaj również: Inteligentny system zamknięć


Macierz Iomega® StorCenter™ px4-300d może być wyposażona w cztery dyski o łącznej pojemności do 12TB; Iomega® StorCenter™ px6-300d w sześć dysków o łącznej pojemności do 18 TB. Oba modele oferowane są w wersji bezdyskowej,  częściowo wypełnionej lub w pełni wyposażonej. Wolne kieszenie dysków mogą pomieścić zarówno dyski formatu 3,5 jaki 2,5 cala oraz dyski SSD przeznaczone do aplikacji wymagających dużej wydajności. 

 

Macierz Iomega® StorCenter™ px4-300r Network Storage Array Server Class Series, przeznaczona do montażu w szafach rackowych, o pojemności 12 TB, zawiera cztery kieszenie na dyski twarde lub SSD. Oferowana jest w formacie 1U w wersji bezdyskowej lub w całości wypełnionej. Flagowy model do szaf rackowych Iomega® StorCenter™ px12-350r Network Storage Array Server Class Series wykonany w formacie 2U może pomieścić do 12 dysków o łącznej pojemności od 4TB do 36 TB.

 

Źródło: INVENTIVE Communication / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Księgowa Liczba postów: 45 Grupa: Firmy budow... Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę http://www.perfekt.biz.pl , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego biura rachunkowego w Krakowie, kt...
  • Gdzie zamówić konstrukcje drewniane Liczba postów: 3 Grupa: Moja budowa Szanowni Państwo, w przypadku konstrukcji drewnianych warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie przed wilgocią, działaniem niekorzystnych warunków atmosfery...
  • Co to jest rekuperacja? Liczba postów: 40 Grupa: Budowa i re... Wszystkiego na ten temat dowiesz się tutaj https://www.climapolska.com.pl/toshiba-k limatyzacja/ bo mają wiedzę w temacie i wiele udanych realizacji. Dobiorą ci....
  • Czas na remont Liczba postów: 123 Grupa: Budowa i re... Użytkownik Gość: Borsz napisał: czy grunt można mieszać z wodą, czy jeżeli chcę na jednej ze ścian przykelić płytę gipsową na pianoklej to też muszę gruntować?....
  • Malowanie Liczba postów: 56 Grupa: Moja budowa Szanowni Państwo, Przed malowaniem warto odpowiednio przygotować podłoże. Musi być ono równe, stabilne, oczyszczone i pozbawione ubytków. Do gruntowania rekomen...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18514 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 70

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >