Drzwi z przeszkleniami

Drzwi z przeszkleniami

Szkło to doskonały materiał współtworzący nowoczesne wnętrza. Drzwi wykonane z jednej tafli tego materiału sprawiają, że pomieszczenia nabierają świeżego charakteru i wypełniają się światłem.

 

Kolekcja szklanych drzwi LUMEN firmy POL-SKONE dedykowana jest wszystkim tym, którzy cenią aranżacje wnętrz w których gości światło. Nowoczesna architektura wnętrz zachwyca nas dużymi przestrzeniami i naturalnymi materiałami. W pomieszczeniach urządzonych minimalistycznie doskonale prezentuje się kamień, drewno, metal i przede wszystkim szkło. Wszędzie tam gdzie zależy nam na wyeksponowaniu wnętrza światłem, optycznej przestronności oraz efekcie dekoracyjnej lekkości doskonałą propozycją będą drzwi LUMEN, firmy POL-SKONE wykonane w całości ze szkła.

 

Czytaj również: Białe drzwi do eleganckich wnętrz

 

Dekoracyjne i pełne światła – drzwi LUMEN

Drzwi wewnętrzne LUMEN, firmy POL-SKONE – to szeroka kolekcja drzwi szklanych, wykonanych z 8 mm szkła hartowanego, które dostępne jest w kolorze białym i brązowym. Dodatkowo taflę szkła wykonano w bezpiecznej technologii, która eliminuje ryzyko rozbicia, rozpadu i skaleczenia. Producent oferuje aż 27 modeli skrzydeł o różnorodnej palecie matowych i przeźroczystych dekorów. Wzory zastosowane na szkle zaskakują efektownością poprowadzonych linii i nowoczesnością zastosowanych form. Oferta zawiera dekory geometryczne, przestrzenne, różnego rodzaju poziome i pionowe pasy.

 

Nowoczesna aranżacja w kolorze fuksji z drzwiami LUMEN model VI.

Fot. POL-SKONE

 

Część modeli ilustruje faktury i sploty tkanin oraz ornamenty zainspirowane motywami roślinnymi. Skrzydło wyposażono w ościeżnicę regulowaną, którą zgodnie z zamierzonym efektem aranżacyjnym można pokryć farbą, białą folią, laminatem drewnopodobnym lub fornirem w wybranym z bogatej palety kolorów. Do wyboru mamy okleiny: zabezpieczające przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych -LAMISTONE,  o efekcie struktury prawdziwego drewna - SILKSTONE lub powierzchnie z wyraźnie przestrzenną strukturą naturalnego drewna, o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne -GRAVISTONE. Zastosowanie szklanych skrzydeł LUMEN pozwoli dostarczyć wnętrzom dużej dawki światła, a dekoracyjne ornamenty zapewnią zachowanie prywatności.

 

Czytaj również: Piękne drzwi w stylu rzymskim


Architektura kreowana szklanymi drzwiami LUMEN

Nowoczesne wnętrza wymagają nowoczesnych rozwiązań wzorniczych. Chcąc dopełnić minimalistycznej stylizacji wnętrza, w której prym wiodą naturalne materiały i przestronność zastosujmy drzwi LUMEN, firmy POL-SKONE. Modele  wykonane ze szkła, wyposażone w dekory uzupełnią modernistyczną architekturę wnętrza oraz podwyższają walory estetyczne modnie urządzonych pomieszczeń. Pokoje i łazienki w przestronnych mieszkaniach i apartamentach zyskają ciekawą szklaną oprawę, zostaną oddzielone od reszty wnętrza wyjątkowo subtelnie. Wnętrza o mniejszym metrażu, dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskają sporą dawkę światła, które w efekcie optycznie je powiększy.  Dodatkowo naturalne światło przedostające się przez różnorodne wzory matowych dekorów, dostarczy ciekawych efektów wizualnych. Udekorowane ornamentem szklane drzwi pozwolą zachować intymność i indywidualność wnętrza. Skrzydła wewnętrzne LUMEN dedykowane są zarówno wnętrzom mieszkalnym, jak i publicznym oraz komercyjnym. Będą stanowić doskonały element wyposażenia przestrzeni biurowych, ale także świetnie sprawdzą się w salonach odnowy biologicznej.

 

Drzwi LUMEN model XVII.

Fot. POL-SKONE

 

Źródło: E.C.H.O. Communications / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18188 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 80

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >