Jak wydzielić sypialnię w kawalerce?

Jak wydzielić sypialnię w kawalerce?

Wydzielenie sypialni w kawalerce, oddzielenie kuchni od salonu czy stworzenie pokoju dla dziecka nie wymaga już gruntownej przebudowy mieszkania.

 

Prostym  i praktycznym sposobem na oddzielenie od siebie dwóch pomieszczeń jest zastosowanie drzwi podwieszanych. Z ich pomocą można także zasłonić wnękę, szafki lub inny fragment wnętrza. Proste rozwiązanie – szeroki wachlarz możliwości. Drzwi podwieszane to estetyczne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można wydzielić osobne pomieszczenie lub w dowolnej chwili odsłaniać lub zasłaniać wybrany fragment wnętrza.

 

Czytaj również: Drzwi wizytówką domu

 

system drzwi podwieszanych, profil aluminiowy, kolor – anoda naturalna, wypełnienie - płyta wenge magia

 

System drzwi podwieszanych marki Komandor daje możliwość zmiany wnętrza na stałe, by – przykładowo – oddzielić salon od kuchni czy sypialni, wyodrębnić kąt do nauki lub pracy, stworzyć pokój dla dziecka bądź garderobę. Pozwala również na zasłonięcie drzwiami wnęk użytkowych np. regałów, schowków. System podwieszany to estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i wielometrażowych apartamentów czy loftów, pozwalający na szybką i łatwą modyfikację  wnętrza.   

 

system drzwi podwieszanych, profil aluminiowy, kolor – anoda naturalna, wypełnienie - płyta wenge magia

 

Podłoga bez zmian

Główną zaletą systemu podwieszanego jest możliwość montażu bez wykorzystania podłogi. Podwieszanie drzwi tylko do sufitu umożliwia nieograniczony dostęp do środka zabudowy. „Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do wnęk jest intuicyjny i komfortowy. Przy rozsuniętych drzwiach, w sytuacji wydzielania pomieszczeń, nie tracimy wrażenia przestrzeni – przejście z jednej strefy do drugiej jest płynne i nieodczuwalne” – mówi Monika Szczęsny, Dyrektor Reklamy i Projektant Wnętrz firmy Komandor.

 

Czytaj również: Drzwi wizytówką domu


system drzwi podwieszanych, profil aluminiowy, kolor – anoda naturalna, wypełnienie – płyta zebrano afrykańskie

 

Co istotne, w przypadku tego systemu możliwe jest zastosowanie różnego rodzaju wypełnień drzwi, dzięki czemu można je idealnie dopasować do aranżacji wnętrza i indywidualnych upodobań użytkownika. Drzwi podwieszane firmy Komandor to praktyczne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba, by w prosty sposób oddzielić od siebie dwa pomieszczenia zachowując duże przejście i jednolitą powierzchnię podłogi. Jest to wygodny sposób aranżowania przestrzeni poprzez jej szybkie zwiększanie lub zmniejszanie.

 

system drzwi podwieszanych, profil aluminiowy, kolor – anoda naturalna, wypełnienie – płyta zebrano afrykańskie

 

 

Źródło: Triple PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18322 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 69

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >