Klamki do drzwi. Jakie wybrać? SKY – klamka prosto z nieba

Klamki do drzwi. Jakie wybrać? SKY – klamka prosto z nieba

Rację ma ten, kto uważa, iż piękno tkwi w szczegółach. Odnosi się to zwłaszcza do wnętrza domu, czy mieszkania, które dopieszczone pod każdym względem stają się potwierdzeniem dobrego smaku ich właścicieli. Czytaj dalej

Światowej klasy designerzy czytają w naszych myślach: proponują minimalizm i nieskomplikowaną geometrię. Linia SKY, utrzymana w stylu „Trendy”, przykuwa uwagę wyrazistością i niepowtarzalnym designem, idealnie pasującym do nowoczesnego wnętrza. Klamki imponujące prostym, ale niebanalnym kształtem  dosłownie cieszą oczy – w końcu cenimy funkcjonalność idącą w parze z pięknem pod każdą postacią.

Twórcą tej niepowtarzalnej kolekcji jest zdobywca wielu nagród o międzynarodowym prestiżu - Claudio Bellini. Projektant ukończył Wydział Architektury i Wzornictwa Przemysłowego Politechniki w Mediolanie by następnie założyć “Atelier Bellini” – studio projektowe zajmujące się wzornictwem przemysłowym, wykorzystujące możliwości nowych technologii. Oprócz firmy OLIVARI, współpracuje między innymi z takimi markami jak: Fiat, Agape, Barazzoni, de Sade, Flou, Heller. Jest również projektantem nowatorskiej serii telewizorów JVC. To do niego należą projekty architektonicznych „perełek” w stylu Landmark Tower – studia nagraniowego U2, czy wnętrza salonu Telecom Italia. Ponadto Bellini może poszczycić się udziałem w projekcie Cultural and Administrative Complex of Montreal, będącym planem ośrodka mediolańskich galerii, opery i biur parlamentarnych a niedawno zasiadał także w jury podczas konkursu o najpiękniejszy samochód świata. Jakość i stylowość jego projektów oraz doświadczenie OLIVARI sprawiło, że spada nam wprost z nieba kolekcja, która gwarantuje satysfakcję i zadowolenie nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Klamki SKY wyróżniają się elegancką prostotą i, co najważniejsze, oryginalnym stylem, w którym brak przesadnej ostentacyjności, dlatego kolekcja trafia w praktycznie każdy gust.

OLIVARI bierze pod uwagę bardzo aktualny dzisiaj problem ochrony środowiska. Koncern jako pierwszy na rynku wprowadził klamki z bio-chromem - ekologiczną powłoką wytwarzaną w oparciu o technologie całkowicie nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. Firma do perfekcji opanowała technikę wykorzystywania chromu trójwartościowego. Pokrywanie nim klamek zalicza się do światowych innowacji w dziedzinie obróbki metali. Sprzyja to wciąż rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa i rynku. Ponadto wszystkie produkty odpowiadają wymogom budowlanym i Bio-architekturze. Równocześnie testy laboratoryjne przeprowadzane na produktach powlekanych bio-chromem wykazały, że wyposażenie tego typu staje się bardziej odporne na ścieranie i utlenianie. Ważny jest również wygląd. Możemy być o niego spokojni: bio-chrom ma ciemniejszy odcień szarości, bardziej podobny do stali, przez co jest szczególnie interesujący i bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o nowe trendy w architekturze oraz nowoczesnym wnętrzarstwie. OLIVARI przyczynia się więc do prawdziwego przełomu w przedsięwzięciach zmierzających ku poprawieniu stanu środowiska naturalnego, połączonych z dbałością o estetykę i funkcjonalność produktów mających nam służyć przez wiele lat.

SKY to kolekcja pełnych, mosiężnych klamek z charakterystycznymi kwadratowymi rozetami, na których umieszczono uchwyty klamek i pod którymi ukryto wkładki zamków WC lub na klucz. Klamki oferowane są w dwóch wersjach kolorystycznych: bio-chrom połysk oraz bio-chrom satyna. W kolekcji dostępne są zarówno klamki do drzwi wewnętrznych, jak i klamki okienne. Dzięki temu bezproblemowo dopasujemy i ujednolicimy stylistycznie te jakże istotne elementy dekoracyjne pomieszczenia. Klamki SKY OLIVARI dostępne są w salonach INTERNO w cenie od 710 zł brutto (klamka drzwiowa) oraz od 426 zł brutto (klamka okienna).  
Źródło: PO PROSTU PR/BLACK & WHITE PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18528 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >