Eleganckie grzejniki dla klasycznego wnętrza

Eleganckie grzejniki dla klasycznego wnętrza

Któż z nas nie marzył kiedyś o pięknym i komfortowym domu? Gustownie dobrane meble w kolorach harmonizujących z barwą ścian. Nawet najmniejszy drobiazg doskonale pasujący do aranżacji pomieszczenia. I wreszcie ogród pełen ulubionych roślin, których zapach wiosną i latem kusi nasze zmysły i wprawia w pogodny nastrój. Czytaj dalej

 

 

 

Warto zadbać o każdy szczegół wyposażenia domu. Tylko wówczas zachowa on swój niepowtarzalny charakter. Interesującym pomysłem aranżacyjnym krakowskiej firmy ENIX jest linia klasyczna grzejników do salonu, holu i łazienki. W linii tej krawędzie mają zaokrąglone kształty. Ten powtarzający się motyw będzie łączyć poszczególne pomieszczenia, podkreślając pomimo istotnych różnic wynikających z pełnionych przez nie funkcji, charakterystyczny dla domu design. W salonie obok wygodnego, sprzyjającego relaksowi i ciekawej lekturze fotela w kolorach: bieli i jasnego brązu oraz komponującego się z nim podnóżka, inspirowanego Eames Design, na ciemnej, błyszczącej podłodze umieszczono kremowy, miękki dywan.

 

Jaki jest grzejnikowy zestaw podstawowy?

 

Do bieli ścian podkreślonej przez wpadające światło słoneczne doskonale pasuje, utrzymany w podobnej tonacji kolorystycznej, realistyczny obraz.  Drewniane ramy okien barwą nawiązują do fotela i obrazu wyróżniając się na tle jasnych ścian i sięgających do podłogi zasłon, a także ustawionych na parapecie wazonów. W tak prostym, klasycznym wnętrzu zawieszono pod oknem ekskluzywny grzejnik Madera. Uwypuklona forma urządzenia łagodnie skłania się ku wnętrzu salonu, a srebrna barwa podkreśla jego elegancki charakter.

 

 

Z salonu, wędrując po drewnianej podłodze przechodzimy do holu. Jest tutaj duże lustro w białej ramie, a tuż pod nim podłużna półka – miejsce dla stylowych ciemnobrązowych świeczników i małej poduszki oraz wiszący szklany abażur, którego elementy nawiązują do szarej barwy ścian. I jeszcze srebrny, o znanych już nam, zaokrąglonych krawędziach grzejnik Memfis, który dzięki swej wydłużonej formie świetnie pasuje do pionowego lustra. Wydaje się, iż umieszczono go tutaj jedynie dla ozdoby, tak trafnie pod płaszczem elegancji ukryto jego funkcję użytkową. Tuż obok grzejnika obrazki zachwycające  prostotą i roślinnymi motywami, jakby chciały delikatnie pokreślić urodę holu.

 

 

Piękna klasyczna łazienka, niezwykle jasna dzięki dużym oknom, przez które wpada światło słoneczne. Obok okna niewyszukana, prosta umywalka z elegancką armaturą; cała w bieli, połączona z półką pełniącą funkcję niewielkiego stolika, na którym położono ręcznik oraz niezbędne akcesoria łazienkowe, wszystkie barwą nawiązujące do kolorystyki wnętrza. Nad umywalką podłużne lustro w białej ramie, które kształtem przypomina znajdujące się nieopodal okno. Podłogę łazienki ozdabiają duże, prostokątne płytki ceramiczne, z których niejako wyrasta okrągła gustowna wanna i niewielki stolik o interesującym kształcie.

 

Nowoczesne wkładki zaworowe w grzejnikach

 

Na jego błyszczącej powierzchni leżą dwie muszle, zachęcające do gorącej, aromatycznej kąpieli. Wyjątkowy design tak zaaranżowanego wnętrza podkreśla zawieszony na ścianie elegancki grzejnik Elite w kolorze srebrny strukturalny. Urządzenie ma nietypową i zarazem funkcjonalną formę. Jego konstrukcja oparta jest na jednym, ozdobnym kolektorze. Element zaokrąglonych krawędzi przywodzi na myśl salonowy grzejnik Madera oraz umieszczony w holu grzejnik Memfis.

 

 

Piękny dom, dom naszych marzeń to nie tylko atrakcyjne meble, ulubiona kolorystyka, to także szereg eleganckich detali. Grzejniki firmy ENIX są kompleksową propozycją dla spragnionych doznań estetycznych, dla wszystkich dbających o szczegóły, które często decydują o ostatecznym wyglądzie wnętrza. Interesujący, designerski pomysł Firmy polega na zachowaniu identycznego motywu wykończenia krawędzi dla wszystkich urządzeń należących do linii klasycznej. Zaokrąglone wykończenia pojawiają się zatem na grzejnikach w salonie, holu i łazience nadając domowi jednolity i niepowtarzalny charakter. Urządzenia odznaczają się doskonałą estetyką wykończenia, dokładnie szlifowane, polerowane i lakierowane, do których producent proponuje również możliwość doboru ładnego, chromowanego zaworu. Powierzchnia grzejników pokryta jest farbą elektrolityczną, która zabezpiecza przed korozją i uszkodzeniem mechanicznym. Grzejniki występują w kolorach standardowych. Firma ENIX dysponuje dodatkowo bogatą paletą barw, z której klient może wybrać kolor dla swojego urządzenia.

Źródło: Afir PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

  • Nocleg dla pracowników Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... O jak miło !!! znam tą firmę od kwater https://kwaterysilesia.pl/kontakt/ i powiem wam, ze nieraz korzystałem z ich gościny i zawsze zarówno ja i moi pracownic...
  • Własna firma Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Prowadzicie własne firmy? ___ Gry zuma
  • wywóz odpadów budowlanych Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Jaka firma z kontenerami oferuje wywóz odpadów budowlanych Lublin ? Szukam kogoś do współpracy od zaraz.
  • Blog budowlany Liczba postów: 10 Grupa: Firmy budow... Jeżeli ktoś z was szuka dobrego szklarza, który wykona na przykład lustra łazienkowe na wymiar lub szklane półki to ja mogę polecić dobrego szklarza z Gdyni. F...
  • Narzędzia dla profesjonalistów Liczba postów: 139 Grupa: Budowa i re... A gdzie szukać firm od zadań specjalnych ? bo ja ostatnio szukałem firmy, która oferuję taką usługę jak zrywanie asfaltu. Dobrze, że mam ogarniętego kolegę, któ...

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17350 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >