Farba do drewna i metalu - jeden produkt, dwa zastosowania

Farba do drewna i metalu - jeden produkt, dwa zastosowania

Aby szybko i tanio odmienić wnętrze czasami wystarczy zmienić detal. Do takiej metamorfozy doskonale nadają się sprzęty czy dekoracje wykonane z metalu i drewna. Ekspresową metamorfozę zapewni JEDYNKA® DO DREWNA I METALU.

 

 

 

 

 

 W naszych domach znajdziemy wiele przedmiotów wykonanych z drewna czy
z metalu. Jeśli wymagają one renowacji lub chcemy je przemalować, dla odświeżenia aranżacji, to najlepszym rozwiązaniem będzie pokrycie ich emalią. Jest to rodzaj farby nawierzchniowej nadającej szczególnie gładką i bardzo wytrzymałą na uszkodzenia powierzchnię. Sprzęty wykonane z drewna i metalu można malować jednym preparatem – JEDYNKĄ® DO DREWNA I METALU. Tym sposobem oszczędzamy pieniądze na zakup oddzielnych produktów.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU to emalia na bazie żywicy akrylowej, która tworzy przyczepne do podłoża powłoki i szybko schnie, co pozwala nam sprawnie pomalować okiennice, szafki, framugi czy krzesła. Produkt ma uniwersalne zastosowanie i doskonale sprawdza się przy malowaniu zarówno zagruntowanych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych jak i stalowych oraz żeliwnych. Dzięki temu możemy zastosować tę samą kolorystykę, np. „orzech średni”, zarówno na metalowych nogach biurka jak i na jego drewnianym blacie.

Dodatkowym atutem jest łagodny zapach JEDYNKI® DO DREWNA I METALU, który sprawia, że emalia idealnie nadaje się do malowania wewnątrz pomieszczeń. Co więcej, receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Natomiast szeroki wybór pojemności opakowań – 0,4 l; 0,9 l; 2,5; 5 l i 10 l – pozwala na zakup odpowiedniej ilości farby w zależności od naszych potrzeb.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU dostępna jest w dwóch stopniach połysku – mat i połysk – oraz aż w 17 gotowych  barwach: biały, kość słoniowa, pomarańczowy pastelowy, czerwony jasny, brązowy, zielony jasny, seledynowy, popielaty, szary jasny, czarny, błękitny, orzech jasny, kremowy, mahoń, niebieski oraz żółty jasny.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU tworzy powłoki odporne także na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ją stosować do renowacji powierzchni na zewnątrz budynków, np. ram okiennych.

Od września br. produkt dostępny jest w nowych opakowaniach, na których znajduje się praktyczny instruktaż stosowania.

www.1jedynka.pl

Źródło: PUBLINK PR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18306 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 84

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >