Komunikacja z pompą ciepła z dowolnego miejsca

Komunikacja z pompą ciepła z dowolnego miejsca

Nowe rozwiązanie Danfoss OnLine umożliwia użytkownikowi pompy ciepła Danfoss monitorowanie pracy pompy ciepła w swoim domu, z telefonu komórkowego, komputera lub tabletu, z dowolnego miejsca na całym świecie.

 

Na przykład, właściciel budynku może obniżyć temperaturę w domu przed lub w trakcie pobytu na wakacjach i zwiększyć, gdy ponownie wraca, nawet gdy musi wrócić wcześniej niż planował. Jest to możliwe dzięki Danfoss OnLine. O każdej porze dnia można zdalnie sprawdzić, czy system ogrzewania działa i zobaczyć, jaka jest aktualna temperatura w domu. Jeśli nieoczekiwanie nastąpi usterka to właściciel - lub instalator natychmiast otrzyma powiadomienie na email lub telefon komórkowy.

 

Czytaj również: Inteligentny system z Polski

 

Możliwe jest kontrolowanie kilku miejsc. Na przykład, jeśli użytkownik posiada również domek letni z pompą ciepła Danfoss, w którym przebywają jego krewni i potrzebują pomocy, właściciel może im zdalnie jej udzielić.

 

OnLine jest dostępny zarówno dla systemu Android, jak i iPhone.

 

 

 

Korzyści:

- Komfort na żądanie: Przy pomocy Internetu system OnLine daje klientowi/instalatorowi możliwość sprawdzania instalacji, aktualnego stanu pracy pompy ciepła oraz zmiany jej ustawień (tryb, temperatura, kalendarz), o każdej porze dnia, z każdego miejsca na ziemi.

 

- Ostrzeganie – System OnLine posiada funkcję alarmów – w przypadku wykrycia nieprawidłowości klient i/lub instalator otrzymają automatycznie informacje w postaci wiadomości e-mail bądź sms.

 

- Bezkosztowa elastyczność – system OnLine może być podłączony do stałego łącza internetowego bez dodatkowych kosztów

 

- Prosta instalacja – szybka i prosta instalacja – wystarczy podłączyć moduł DCM do Internetu, przy pomocy kabla Ethernet – przeznaczając na to jak najmniej czasu, uzyskując maksymalne rezultaty.

 

- Pełen asortyment – System OnLine współpracuje z wszystkimi pompami ciepła przeznaczonymi do budynków mieszkalnych. Korzystać z niego mogą zarówno obecni użytkownicy,  niezależnie od tego, jaki typ pompy posiadają, jak i nowi klienci.

 

 

Źródło: Danfoss Poland / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18040 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 977

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >