Pompy ciepła solanka-woda

Pompy ciepła solanka-woda

Firma Stiebel Eltron przygotowała atrakcyjne pakiety promocyjne z nowymi pompami ciepła solanka-woda WPF basic. Dla inwestorów indywidualnych zdecydowanych na montaż nowoczesnego i ekologicznego systemu grzewczego zostało opracowanych pięć efektywnych pakietów.

 

Powstały one w oparciu o pompy ciepła WPF Basic, występuje w typoszeregu o mocach: 5,7,10,13 i 16 kW i zawierają markowy osprzęt Stiebel Eltron.  Każdy inwestor, który kupi promocyjny pakiet przygotowany przez firmę Stiebel Eltron otrzyma atrakcyjny tablet. Pompa ciepła WPF basic firmy Stiebel Eltron charakteryzuje się kompaktowym wykonaniem, które warunkuje ustawienie urządzenia wewnątrz budynku. Elementy obudowy zewnętrznej zostały wykonane z blachy stalowej cynkowanej ogniowo i lakierowanej lakierem piecowym. Zabezpieczenia te chronią urządzenie przed korozją.

 

Czytaj również: Urządzenia przeznaczone do systemów grzewczych

 

Co więcej, konstrukcja i elementy obudowy są wyposażone w izolację dźwiękową. Fabrycznie wbudowana grzałka elektryczna o mocy 8,8 kW umożliwia eksploatację w systemie biwalentnym monoenergetycznym. Rozwiązanie to pozwala na osiąganie wysokich temperatur ciepłej wody użytkowej i zapewnia ochronę przed legionellą. Pompa ciepła solanka-woda WPF basic przeznaczona jest do współpracy z ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikowym. Służy również do przygotowywania ciepłej wody użytkowej.  W wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się elektroniczna pompa obiegowa służąca do ładowania zbiornika buforowego c.o., zasobnik c.w.u., trzydrogowy zawór przełączający oraz grupę bezpieczeństwa składającą się z zaworu bezpieczeństwa 3 bar, manometr 4 bar, a także automatyczny odpowietrznik. Zakres dostawy pompy ciepła firmy Stiebel Eltron obejmuje również regulator pogodowy.

 

 

Warto podkreślić, że pompa ciepła solanka-woda WPF basic firmy Stiebel Eltron, podobnie jak większość urządzeń tej marki, została wyposażona w Managera Energii, czyli system zliczania energii. Centralny regulator pracy WPMi podaje informacje o energii przekazanej do systemu ogrzewania, c.w.u., podaje ilość zużytej energii przez sprężarkę i grzałkę elektryczną. Rozwiązanie to zapewnia optymalną regulację systemu grzewczego, chłodzenia pasywnego lub aktywnego. Co ciekawe, dane podawane są dla ostatniej doby, jak i sumarycznie – od początku uruchomienia urządzenia.

 

Czytaj również: Jak dobrać integrator?


Firma Stiebel Eltron przygotowała dla inwestorów 5 atrakcyjnych pakietów opartych na pompie ciepła WPF basic. Pierwsze 3 pakiety bazują na urządzeniu o mocy 5,7 lub 10 kW. Do zestawu dołączony jest wiszący zasobnik buforowy SBP 100 komfort, zasobnik c.w.u. SBB 300 WP basic, a także moduł zdalnego sterowania, grupa pompowa umożliwiająca instalację dolnego źródła z elektroniczną pompą obiegową oraz przyłącze elastyczne DN 32/0,5. Kolejne 2 pakiety z pompami o mocach 13 i 16 kW wyposażone są w zasobnik buforowy SBP 200 E, zasobnik c.w.u. SBB 302 WP, jak również osprzęt dodatkowy – moduł zdanego sterowania FE7, grupę pompową WPSB 310 i przyłącze elastyczne DN 32/0,5. Każdorazowo cena pakietuje obejmuje instalację oraz uruchomienie urządzenia.

 

 

Co warte podkreślenia, firma Stiebel Eltron przygotowała atrakcyjną ofertę pakietów bazujących na pompie ciepła solanka-woda WPF basic. Każdy inwestor, który kupi jeden z 5 zestawów objętych promocją otrzyma wielofunkcyjny tablet. Oznacza to, że klienci firmy Stiebel Eltron mają okazję kupić system grzewczy w korzystnej cenie, a dodatkowo otrzymają nietuzinkowy upominek. Popularność zakupów dokonywanych przez Internet sprawiła, że firma Stiebel Eltron stworzyła na swojej stronie internetowej formularz pozwalający dokonać rezerwacji urządzeń. Zakładka umożliwia zapoznanie się z bogatą ofertą produktową oraz aktualnymi promocjami. Co więcej, wypełnienie formularza gwarantuje przyporządkowanie do partnera handlowego lub dystrybutora, który obsłuży zamówienie. Możliwość analizy wszystkich pakietów objętych promocją pozwala wybrać zestaw urządzeń skrojony na miarę potrzeb naszego systemu grzewczego.

 

Czytaj również: Nowoczesne sytemy ogrzewania HVAC


Wszystkie pakiety przygotowane przez firmę Stiebel Eltron zostały skonfigurowane na potrzeby domów jednorodzinnych o standardowym zapotrzebowaniu na ciepło. Markowy osprzęt, gwarancja jakości, a także atrakcyjne ceny zestawów powodują, że jest to rozwiązanie łączące dbałość o środowisko naturalne przy zachowaniu rozsądnego budżetu przeznaczonego na system grzewczy.

 

 

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >