Ciche wentylatory dobrej jakości

Ciche wentylatory dobrej jakości

Efektywna wentylacja pomieszczeń ma niezwykle istotne znaczenie dla dobrego samopoczucia mieszkańców.

 

Czyste i świeże powietrze zapobiega wielu chorobom o podłożu alergicznym oraz stwarza przyjemny klimat we wnętrzach. Firma DOSPEL, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje ekonomiczne, a przy tym zaawansowane technologicznie wentylatory z serii PLAY. Ergonomiczna budowa śmigła powoduje, że urządzenie jest niemal bezgłośne. Z kolei parametry techniczne wskazują, że jest to rozwiązanie energooszczędne i estetyczne. Zalety te powodują, że nowy wentylator PLAY firmy DOSPEL to niezbędne wyposażenie każdego nowoczesnego domu.

 

 

PLAY firmy DOSPEL – zabawa w inteligentną technologię

Wybierając system wentylacyjny zwracamy przede wszystkim uwagę na jego cichą pracę. Wszystko po to, by miejsce, w którym pracujemy czy odpoczywamy, oprócz dopływu świeżego powietrza miało zapewnioną optymalną akustykę. Wentylator DOSPEL PLAY, gwarantując efektywne doprowadzenie świeżego powietrza, pozbawionego zanieczyszczeń w postaci pary, pyłów, kurzu i mikroorganizmów, osiąga minimalne wartości hałasu określone dla systemów wentylacyjnych.

 

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu hybrydowego śmigła, które zwiększając przepływ powietrza, jednocześnie ogranicza ilość dźwięków towarzyszących pracy urządzenia. Za sprawą tego rozwiązania odgłos filtrującego powietrze wentylatora nie jest dokuczliwy i nie przyciąga uwagi domowników.

 

Czytaj również: Ogrzewanie promiennikami sufitowymi

 

Równie istotne przy wyborze domowego wentylatora są względy bezpieczeństwa i trwałość samego urządzenia. Biorąc pod uwagę te wytyczne, firma DOSPEL przystosowała swoje produkty do długiej pracy, bez ryzyka wystąpienia awarii. Tuba wentylatora usztywniona 6 żebrami uniemożliwia powstanie odkształceń w momencie instalacji, nawet w niedokładnie wykonanym otworze montażowym.

 

Wypadnięciu śmigła z wentylatora zapobiega natomiast siła zasysanego powietrza. Modułowa budowa najnowszego wentylatora firmy DOSPEL usprawnia okresowe czyszczenie urządzenia, umożliwiając szybki demontaż śmigła. Wszystkie przewody wyprowadzane na zewnątrz zakończone są kostką elektryczną, co umożliwia podłączenie wentylatora, bez konieczności demontażu poszczególnych elementów.

 

Czytaj również: W jaki sposób zaizolować instalację klimatyzacji

 

Regulację poziomów „higro” oraz „timera” ułatwiają natomiast potencjometry, schowane pod kratką na górnym panelu wentylatora. Warto zaznaczyć, że do każdego wentylatora dołączony jest śrubokręt, który pozwala na samodzielny montaż i szybkie zaprogramowanie. Co równie ważne, urządzenie firmy DOSPEL to niezwykle efektywny mechanizm w dobrej cenie.

 

Wentylatory firmy DOSPEL z serii PLAY dostępne są w dwóch rozmiarach - dla przewodów wentylacyjnych o średnicy 100 i 125 mm. Obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości materiałów ABS, wzbogaconych antystatycznym dodatkiem, który skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu. Dzięki tym parametrom zachowany zostaje optymalny proces filtrowania, pozwalający na utrzymanie prawidłowego stopnia wilgotności oraz klarowności powietrza w pomieszczeniu.

 

 

PLAY firmy DOSPEL – zabawa w nowoczesne wzornictwo

Doskonałe parametry techniczne i akustyczne powodują, że wentylatory PLAY firmy DOSPEL sprawdzą się podczas wentylacji łazienek, salonów kąpielowych, toalet, kuchni, jak również powierzchni biurowych i obiektów użyteczności publicznej. Za wyborem urządzeń marki DOSPEL przemawia także nowoczesna stylistyka. Do dyspozycji inwestorów i projektantów są aż 3 modele – Classic, Satin i Modern.

 

Pierwszy z nich charakteryzuje prostota i klasyczne barwy. Niewyszukana, biała obudowa z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu wnętrzach o typowej aranżacji. Drugi model to bardziej wyrazista propozycja dla wszystkich tych, którzy poszukują uzupełnienia stylowego pomieszczenia. Dwukolorowa, utrzymana w stalowo-czarnej tonacji obudowa, dobrze wkomponuje się w nowoczesne wnętrza. Przykładem odważniejszego połączenia kolorów jest z kolei trzeci model, którego biało-szara obudowa podkreśli nowoczesny wystrój pomieszczenia.

 

Czytaj również: Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe 

 

Doskonałe parametry techniczne, niezawodna konstrukcja oraz wyszukany design to cechy charakterystyczne nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych. Firma DOSPEL, lider wentylacji, oferuje serię wentylatorów PLAY, których niebanalna stylistyka w połączeniu z funkcjonalnością i komfortem użytkowania nie zakłóci domowego spokoju. Z kolei doskonała relacja jakości do ceny spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Źródło: GutPR / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Ostatnio na forum

Kalkulator ilości tapety

Społeczność budnet.pl ma już 18077 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 941

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >